• Sağlıkla gülümsemeniz için...
    Gülümsemeniz en güzel aksesuarınızdır...
    Uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz
  • bir gülümseme ile tamamlayın
    Mutluluğunuzu sağlıklı
    Online veya Telefon ile bize ulaşın

Tedavi

Pazartesi-Cuma 09:00-18:00
Cumartesi 10:00-17:00
Pazar Kapalı
Açık Saatler

Hakkımızda

Klinik14 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2010 tarihinden bugüne yeni nesil diş hekimliğini kendi değerleriyle birleştirerek uygulamalarını kişiye özel çözümlerle ortaya koymayı hedeflemiştir.

daha fazla...

Bölümler

Klinik14 Ağız ve Diş sağlığı merkezi

ORTODONTI

Ortodonti, diş-çene-yüz bölgesiyle alakalı bozuklukların oluşmasını önlemek; mevcut bozukluklarn ilerlemesini durdurmak ve tedavi etmek; bununla birlikte iyi bir estetik ve fonksiyon (ısırma, çiğneme, konuşma vb.) sağlamayı hedefleyen uzmanlık dalıdır.

PERIODONTOLOJI

Periodontoloji, dişleri çevreleyen dokular ile iltihabi hastalıklar ve bunların tedavisiyle ilgilenen ana bilim dalıdır.

PROTEZ

Beslenme tüm yaşam boyu devam eden en temel ihtiyacımızdır ve bu ihtiyacımızı yemek yiyerek, besinleri çiğneyerek sağlarız. Dişlerimiz çiğneme işlevinde büyük rol oynar.

ORAL DIAGNOZ VE RADYOLOJI

Oral diagnoz, diş hekimliğinde ağız hastalıklarının ve ağızda belirti veren sistemik hastalıkların teşhisi ve tedavi planlamasını üstlenmiş ana bilim dalıdır.

ENDODONTI - KANAL TEDAVISI

Endodonti, özellikle kök kanalı tedavilerinin gerçekleştirildiği ana bilim dalıdır.Endodontik tedavi denince genellikle akla kanal tedavisi gelir.

İMPLANTOLOJI

İmplant, çeşitli nedenlerle kaybedilen dişlerin yerine onların işlev ve estetiğini tekrar sağlamak amacıyla çene kemiğine yerleştirilen yapay diş kökleridir.

DOLGU VE KONSERVATIF DIŞ TEDAVISI

Amacı Diş çürüklerinin temizlenmesi ve oluşan boşluğun (kavite) yapay bir dolgu malzemesiyle doldurulmasıdır. Diş çürüğü günümüzde birden fazla sebebe bağlı olarak diş dokularında oluşan bir hastalık olarak tanımlanmaktadır.

ESTETIK DIŞ HEKIMLIĞI

Doğallıktan uzak, abartılı form ve renklerdeki yapay dişler ilk bakışta amatör bir göz tarafından bile hemen fark edilir. Bu nedenle estetik diş hekimliğinde, titiz bir hazırlık ve planlama evresi mutlaka gereklidir.

Polikliniğimiz

Alanında uzman ve güleryüzlü ekibimiz ile sizleri ağarlamaktan mutluluk duyuyoruz